Aktualności

Nowy numer kwartalnika "Nasza Gmina"

Nasza Gmina Nr 5Szanowni Państwo! Tuż przed Świętami ukazał się kolejny (już piaty) numer gminnego kwartalnika "Nasza Gmina". W środku znajdziecie Państwo informacje o tym jakie pieniądze udało się pozyskać gminie z funduszy Europejskich oraz wszystkie informacje nt. gazociągu jaki przebiegać będzie przez naszą gminę. Ponadto w numerze relacje z obchodów Narodowego Święta Niepodległości jakie odbyły się w szkole w Starej Białej, obchodów 20-lecia szkoły podstawowej w Maszewie Dużym czy z otwarcia szkoły w Wyszynie.

Najmłodszych, a z także ich rodziców z pewnością zainteresują zdjęcia zrobione podczas wizyty Świętego Mikołaja we wszystkich przedszkolach znajdujących się na naszym terenie.

Miłośników historii z pewnością zainteresuje rys historyczny Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia (w tym roku obchodzą 150 lat istnienia) czy tekst o wielowyznaniowej gminie jaką była nasza gmina w okresie międzywojennym.

Relacja ze spotkania i wywiad z Krzysztofem Kowalewskim oraz z poświecenia sztandaru i świetlicy wiejskiej w Bronowie-Zalesiu czy podsumowanie działalności koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów lub grupy najmłodszych judoków działających przy szkole w Wyszynie - dopełnia całość wydania.

No i jak zwykle za rozwiązanie krzyżówki (tym razem jolki) czekają talony na paliwo (o wartości 50 zł każdy) - zapraszamy do lektury.

pdfNasza Gmina - nr 4(5)/2012 z dnia 20 grudnia 2012 r.7.67 MB

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2022 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies