Aktualności

Nasza Gmina - nr 1(6)/2013

Nasza Gmina - nr 1(6)/2013 z dnia 28 marca 2013 r.Dostępny jest już pierwszy tegoroczny (a szósty w ogóle) numer gminnego kwartalnika "Nasza Gmina" a w nim m.in. tekst pana wójta Sławomira Wawrzyńskiego na temat tegorocznego budżetu naszej gminy wraz z planowanymi inwestycjami. Tekst "Rewolucja w śmieciach" przynosi szczegóły tego jakie zmiany czekają mieszkańców naszej gminy od 1 lipca. Ponadto w NG znalazły się zdjęcia naszych gminnych stypendystów oraz relacja z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która po raz pierwszy w naszej gminie odbyła się aż w trzech miejscach.

Michał Umiński pisze o fortyfikacjach z czasów II Wojny Światowej jakie znajdują się na naszym terenie, a Pani Anna Seniuk w wywiadzie udzielonym "Naszej Gminie" odsłania kulisy bycia aktorką i panią profesor. Ponadto relacje z wielu innych imprez które odbywały się w tym roku a za rozwiązanie krzyżówki jak zwykle czekają nagrody - talony na paliwo. Zapraszamy do lektury i życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiejnocy.

pdfNasza Gmina - nr 1(6)/2013 z dnia 28 marca 2013 r.9.5 MB

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2020 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies