Aktualności

Konkurs fotograficzny

aparat-minZapraszamy wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym. Uczestnicy konkursu mogą nie tylko wygrać cenne nagrody ale także uczestniczyć w wystawie oraz opublikować swoje zdjęcia w profesjonalnie wydanym albumie.

W naszym kwartalniku „Nasza Gmina” wiele już razy ukazywały się historie najciekawszych kapliczek czy krzyży rozmieszczonych na terenie naszej gminy. A w poprzednim numerze ukazała się bardzo krótka historia drewnianego kościoła w Brwilnie. Widać więc, że wiele z tych budowli sakralnych ma swoja, bardzo często, szalenie ciekawą historię. Dlatego też aby zachować pamięć o tych wszystkich miejscach ogłaszamy konkurs fotograficzny. Tematem konkursu jest „Budownictwo sakralne w gminie Stara Biała”. Konkurs obejmuje swoim zakresem wszystkie kościoły (zarówno wewnątrz jak i zewnątrz ale także wiejskie kapliczki czy krzyże a także cmentarze (i to zarówno te czynne jaki te opuszczone). Przy czym zależy nam nie tylko na typowo dokumentalnym obfotografowaniu tych wszystkich obiektów, ale na artystycznym ujęciu poszczególnych budowli. Dlatego tez konkurs będzie trwał do końca czerwca tak by można było pokazać piękno polnej kapliczki podczas majowego nabożeństwa czy przydrożny krzyż w zimowej aurze.

Co ważne – projekt ten będzie miał swoje zwieńczenie w postaci wystawy fotograficznej oraz wydanego albumu ze zdjęciami wszystkich sakralnych budowli z terenu naszej gminy. Tak więc autorzy zdjęć nie tylko mają szansą na wygranie cennych nagród, ale na udział w wystawie oraz publikację swoich prac w profesjonalnym albumie (oczywiście wraz z wyraźnym zaznaczeniem imienia i nazwiska autora danego zdjęcia), którego wydanie jest planowane na koniec następnego roku.

Pełen regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa wraz odpowiednim oświadczeniem jest dostępny na stronie internetowej urzędu gminy. Tam też będziemy na bieżąco publikować najlepsze nadesłane zdjęcia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Pliki do pobrania:

pdfRegulamin konkursu fotograficznego258.72 KB
docKarta zgłoszeniowa44 KB

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2022 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies