Sołtysi i rady sołeckie

  • Drukuj
Nazwa Sołectwa: Biała
Sołtys: Krzysztof Szczawiński
Rada Sołecka: Krzysztof Szczawiński
Mariusz Gawarkiewicz
Leszek Gorczyca

Nazwa Sołectwa: Bronowo Kmiece
Sołtys: Tomasz Szelągowski
Rada Sołecka: Tomasz Szelągowski
Zbigniew Kostka
Barbara Sporczyk

Nazwa Sołectwa: Bronowo-Zalesie
Sołtys: Bogdan Jachimowicz
Rada Sołecka: Bogdan Jachimowicz
Andrzej Jarzyński
Monika Przyczka

Nazwa Sołectwa: Brwilno
Sołtys: Krzysztof Perkowski
Rada Sołecka: Krzysztof Perkowski
Marcin Dłużniewski
Agnieszka Klaś

Nazwa Sołectwa: Dziarnowo
Sołtys: Andrzej Szpiek
Rada Sołecka: Andrzej Szpiek
Krzysztof Portalski
Stanisław Wawrzyński

Nazwa Sołectwa: Kamionki
Sołtys: Krystyna Milczarek
Rada Sołecka: Krystyna Milczarek
Jan Adamczyk
Janusz Kinalski

Nazwa Sołectwa: Kobierniki
Sołtys: Bogusław Szelągowski
Rada Sołecka: Bogusław Szelągowski
Dorota Brzezińska
Małgorzata Nejman

Nazwa Sołectwa: Kowalewko
Sołtys: Krzysztof Paradowski
Rada Sołecka: Krzysztof Paradowski
Marcin Kalinowski
Rafał Paradowski

Nazwa Sołectwa: Kruszczewo
Sołtys: Paweł Jaworski
Rada Sołecka: Paweł Jaworski
Katarzyna Grudzińska
Sandra Jaworska

Nazwa Sołectwa: Mańkowo
Sołtys: Agnieszka Malanowska
Rada Sołecka: Agnieszka Malanowska
Seweryn Jankowski
Zbigniew Kamiński

Nazwa Sołectwa: Maszewo
Sołtys: Stanisław Więckowski
Rada Sołecka: Stanisław Więckowski
Stefan Budnicki
Mirosław Kaczorowski

Nazwa Sołectwa: Maszewo Duże
Sołtys: Marek Krajewski
Rada Sołecka: Marek Krajewski
Ireneusz Kacprowicz
Bożena Koc

Nazwa Sołectwa: Miłodróż
Sołtys: Tomasz Kowalski
Rada Sołecka: Tomasz Kowalski
Czesław Kowalski
Katarzyna Kralska

Nazwa Sołectwa: Nowa Biała
Sołtys: Mariusz Sidwa
Rada Sołecka: Mariusz Sidwa
Judyta Mróz
Radosław Pietrzak

Nazwa Sołectwa: Nowe Draganie
Sołtys: Józef Chęciński
Rada Sołecka: Józef Chęciński
Krzysztof Nowak
Sławomir Nowak

Nazwa Sołectwa: Nowe Proboszczewice
Sołtys: Jan Kozłowski
Rada Sołecka: Jan Kozłowski
Jan Korytowski
Gabriela Matczak

Nazwa Sołectwa: Nowe Trzepowo
Sołtys: Marianna Stawicka
Rada Sołecka: Marianna Stawicka
Tadeusz Janyszko
Andrzej Wójcik

Nazwa Sołectwa: Ogorzelice
Sołtys: Janina Franciszka Antoszkiewicz
Rada Sołecka: Janina Franciszka Antoszkiewicz
Ewa Dudkiewicz
Ewa Roczniak

Nazwa Sołectwa: Srebrna
Sołtys: Maria Daniszewska
Rada Sołecka: Maria Daniszewska
Krzysztof Bartold
Paweł Gołubowski

Nazwa Sołectwa: Stara Biała
Sołtys: Jarosław Nowakowski
Rada Sołecka: Jarosław Nowakowski
Piotr Gołembiewski
Wojciech Szpiek

Nazwa Sołectwa: Stare Proboszczewice
Sołtys: Jan Sieradzki
Rada Sołecka: Jan Sieradzki
Katarzyna Linowska
Krzysztof Turowski

Nazwa Sołectwa: Trzebuń
Sołtys: Andrzej Kamiński
Rada Sołecka: Andrzej Kamiński
Marek Goćkowski
Piotr Miranowski

Nazwa Sołectwa: Ulaszewo
Sołtys: Małgorzata Sieradzka
Rada Sołecka: Małgorzata Sieradzka
Bożena Podraska
Krzysztof Topolewski

Nazwa Sołectwa: Włoczewo
Sołtys: Barbara Żółtowska
Rada Sołecka: Barbara Żółtowska
Piotr Chyżyński
Janusz Wyrzykowski

Nazwa Sołectwa: Wyszyna
Sołtys: Stanisław Wiśniewski
Rada Sołecka: Stanisław Wiśniewski
Jarosław Gozdanek
Karol Korzeniewski