Aktualności

Maseczki dla gminy

maska www malaPłocka spółka Neo-Tec przekazała bezpłatnie naszej gminie 1000 sztuk maseczek. Zadeklarowała też swoją pomoc, jeśli byłaby potrzeba zakupu większej liczby maseczek lub innych środków ochrony.

W dobie koronawirusa jest wiele gestów świadczących o ludzkiej solidarności. Pomagają duże i małe firmy, stowarzyszenia, fundacje, osoby prywatne. Ta pomoc kierowana jest głównie do osób i instytucji, które są na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem, czyli do lekarzy i szpitali. Ale okazuje się, że nie tylko.
Taka pomoc trafiła też do naszej gminy. Płocka firma Neo-Tec sp. z o.o skontaktowała się z wójtem Sławomirem Wawrzyńskim i po rozmowach zdecydowała o bezpłatnym przekazaniu naszej gminie 1000 sztuk maseczek ochronnych. Przedstawiciele Neo-Tec zadeklarowali też dalszą pomoc, gdyby gmina jej potrzebowała. – Dziękuję firmie Neo-Tec za darowiznę. W tych wyjątkowych czasach każda pomoc jest mile widziana. Jako gminie udaje nam się sprostać obecnym wyzwaniom, ale każdy gest solidarności jest bardzo ważny – mówi wójt Sławomir Wawrzyński.
Firma Neo-Tec powstała w grudniu 2000 r. jako spółka cywilna, a w 2007 r. przekształciła się w spółkę z ograniczona odpowiedzialnością. Jest firmą dostarczającą m.in. specjalistyczne usługi inżynierskie w zakresie krytycznych maszyn przepływowych przemysłu petrochemicznego oraz energetycznego. Na swoim koncie ma ponad 150 z sukcesem zakończonych projektów w Polsce i w Europie.

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2022 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies